Volt - Instalacje elektryczne Kolbuszowa, Rzeszów  ·   Usługi elektryczne, mieszkaniowe, budowlane, remontowe, pomiary, elektryk  ·  Tel: 693-757-353
Strona Główna      ·       Kontakt      ·       Oferta i usługi      ·       Realizacje      ·       Artykuły i porady      ·       Referencje      ·       Szukaj

Witamy na stronie firmy Volt
Nasza firma usługowa zajmuje się wszelakimi zadaniami z zakresu instalacji elektrycznych w domostwach, firmach, ogrodach itp. Kierujemy się domeną Solidności oraz Bezpieczeństwa dzięki czemu nasze usługi zawsze pozwalają cieszyć się bezawaryjnym i bezpiecznym systemem rozprowadzania energii po różnorakich obiektach. Działamy na terenie Kolbuszowej, Mielca i Rzeszowa.

"Elektryka prąd nie tyka" jak to głosi nieśmiertelna maksyma często odstrasza nieobytych w danym fachu ludzi od zabierania się do majsterkowania przy przewodach przez które przepływa prąd. Dlaczego nie powierzyć tego zadania wyszkolonemu personelowi?

Szwankujące instalacje elektryczne w domostwach, sytuacje w których wadliwa instalacja elektryczna doprowadziła do pożaru mieszkania, porażenia prądem i wiele innych temu podobnych - te sytuacje nie powstały przypadkowo. Zaistniały dzięki niezbyt poważnemu, lekceważącemu podejściu do tego poważnego tematu.

Gwarantujemy, że przy instalacji elektrycznej wdrożonej przez naszą firmę, naszego elektryka, nie będą się musieli państwo obawiać o takowe zagrożenia.


Strona Główna
Kontakt z nami
Oferta i usługi
Artykuły i porady
Referencje
Realizacje
Szukaj
Linki partnerów
Mapa witryny
Polityka witryny